Neden Ma&Me&Pa? – Ma Me Pa

Sayfa Yükleniyor...

Neden Ma&Me&Pa?

Çocuklar, anneler, babalar, dedeler, anneanneler, babaanneler… ma&me&pa’da beraber öğrenip, beraber eğlenebileceğimiz sıcacık bir ev ortamında buluşacağız.

NEDEN MA&ME&PA?

Çünkü biz aile için varız…

Biz ma&me&pa ailesi olarak harika bir düş kurduk ve çocuğunuzla beraber yaşayacağınız bir dünya tasarladık.

Çocuklar, anneler, babalar, dedeler, anneanneler, babaanneler… ma&me&pa’da beraber öğrenip beraber eğlenebileceğimiz sıcacık bir ev ortamında buluşacağız.

ma&me&pa’da birlikte olmalıyız çünkü;

• ma&me&pa’da çocukların kendi zevk aldığı oyunlarla yeni şeyler öğrenirken, ebeveynlerin kendi dünyaları olduğunu gözleyebileceği ve saygı duymasını öğrenebileceği bir dünya tasarladık.
• ma&me&pa’da çocuklar sosyalleşirken ebeveynlerin de arkadaşlarıyla oturabileceği, birbirlerine zaman ayırabileceği, şöminenin önünde biraz dinlenebileceği, spor yapabileceği keyifli bir dünya kurguladık.
• Çocuklar için en kıymetli şey birlikteliğiniz ve sizsiniz…
• Paylaşabileceğimiz o anı yaratmak, çocuklarımıza sevildiklerini, önemsendiklerini, kabul gördüklerini hissettirmek istiyoruz.
• Ailece katılabileceğiniz aktiviteler ile beraberliğinize anlam katmanıza fırsat yaratmayı hedefliyoruz.
• ma&me&pa çatısı altında dinlediğiniz melodileri çocuklarınızla birlikte mırıldandığınızda, beraber yaptığınız keki afiyetle yediğinizde, ortak emekle boyadığınız resmi evinizin duvarına astığınızda, kütüphanede bir kenara kıvrılıp beraber kitap okuduğunuzda, yerlerde onunla yuvarlandığınızda, trambolinde zıpladığınızda, atölyede marangozluk yaptığınızda, ilk tiyatro oyununu birlikte izlediğinizde, tatlı anılar biriktirdiğinizde hayat daha da anlamlanacak.
• Ebeveynler dolu dolu atölyelere zaman zaman çocukları ile birlikte katılıp sınırsız eğlencelere ortak olabilecek zaman zaman da her aile bireyi kendine ayırdığı özel vaktin doyasıya tadını çıkaracak.
• Alanında uzman ekibimiz başta ebeveynlik serüveninizde ve hayata dair birçok konuda sizlerle birlikte olacağı gibi çocuğunuzun gelişimini takip edip sizlere danışmanlık yapabilecek.

ma&me&pa’da çocukların dünyasındaki en önemli uğraş; heyecan, motivasyon, sosyalleşme, eğlence ve öğrenme kaynağı olan oyunlar anlam ve hayat bulacak.

“Neşeli oyun alışkanlığı ile sağlığımızı kuvvetlendirelim. Çünkü bugünün tehlikesi yorgun sağlıklarda gizlidir.”
J.Recla- R.Hirch