Sayfa Yükleniyor...

Atölyeler


Sevgili Üyelerimiz,

Çocuklarınızla birlikte geçireceğiniz keyifli zamanların coşkusu ma&me&pa kalitesi ile birleşiyor. Sizleri sıra dışı bir deneyim bekliyor.

Eğlence, keşif, araştırma, dikkat, huzur, sağlık, kahkaha ve dolu dolu günler ma&me&pa ile geliyor.

Bakın, ma&me&pa çatısı altında neler yapıyoruz…


ATÖLYELER İÇERİK 
BAMBINO Duyusal Oyun

SENTIDO Duyusal Sanat Atölyesi

 

Duyusal oyun ve duyusal sanat atölyesinde çocuklar duyularını aktif olarak kullanarak, ince ve kaba motor becerilerini geliştirecekleri oyun ve sanat etkinlikleri deneyimlerler.

Birbirinden ilgi çekici deneyler yaparak dünyayı anlamlandırıyoruz. Somut düşünme becerilerimizi arttırmak için deneylerde gözlemlediklerimizi oyunlara dönüştürüyoruz.

DRAMA Drama Atölyesi

MOTUS Koordinasyon Atölyesi

MOTUS Denge Atölyesi

Çocuklarla birlikte bir kurgu oluşturup, bu kurgu içerisinde doğaçlamayı, rol oynamayı, mış gibi yapmayı, kendiliğindenliği (Spontanite) ve yaratıcılığı barındırıyor. Çocukların “ ben merkezcil” yapıdan veren-alan ve paylaşan insan olmaya geçişine yardımcı oluyoruz. Çocuklara gruptaki arkadaşlarıyla iletişim, etkileşim ve uyum içerisinde hareket etme fırsatları sağlıyoruz. Çocuklar yaparak ve yaşayarak öğrenerek kalıcı öğrenmeler gerçekleştiriyor.

MOTUS hareket atölyeleri çocukların yer değiştirme, denge ve nesne kontrol becerilerini deneyimleyebilmeleri için kurgulanmış atölyelerdir.

DIZAYNING Tasarım Atölyesi

ARTE Sanat Atölyesi

Fırça, boya, hamur, kil, seramik, çamur ve doğal malzemeler ile tasarım yaparak hem ince motor gelişimini destekliyor hem de içimizdeki sanat ruhunu canlandırıyoruz.
BUKKU ARTE Kitap ile Sanat

BUKKU DRAMA Kitap ile Drama

TALE Masal Saati

Atölye liderleri tarafından çocukların yaşına ve haftanın konusuna göre belirlenmiş kitapların okunması yada canlandırılmasının ardından bir sanat yada drama etkinliği ile kitabın yaşam ile bağlantısını kuruyoruz.
NAMASTE Yoga

MENSO Akıl Oyunlar

LOUPE Hazine Avı

JOGO in ENGLISH İngilizce Oyun Atölyesi

PARTIDO Parti Atölyesi

Çocukların hem beden farkındalığını hem de ruh dinginliğini dengelemek üzere NAMASTE diyoruz. 
CIBO Mutfak Atölyesi

LUMO Işık Atölyesi

SCOUT Kaşif Atölyesi

Lezzetleri tanıdığımız gibi, bu lezzetleri oluşturmanın, oluştururken beklemenin, beklerken keşfin, keşfederken sohbetin, sohbet ederken nezaketin ve en nihayetinde keyifle yemenin tadına varıyoruz. Biz, çocuk olmak konusunda işin mutfağını iyi biliyoruz.
RITMO Müzik ve Hareke

RITMO Müziğin Güc

RITMO Müzik ve Ritim

Bilgilendirme Formu